farma-oraganiczna.pl

“Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”  – te słowa Hipokratesa dziś szczególnie nabierają znaczenia. W pędzie dnia codziennego jemy byle co, byle szybko, nie zastanawiając się, jaki wpływ ma nasze pożywienie na zdrowie. I wszystko jest OK, dopóki jesteśmy piękni i młodzi. 

Refleksja często przychodzi za późno, a wtedy oczekujemy od świata cudownej tabletki, która (znów szybko) uleczy nasze pojawiające się dolegliwości. Gorsze samopoczucie zrzucamy na upływ lat, brak czasu i drożyznę. Gdy ktoś jednak zacznie zgłębiać temat racjonalnego i zdrowego odżywiania, zbywamy go (moim ulubionym) stwierdzeniem: “na coś przecież trzeba umrzeć” i dalej jemy to, co wcześniej.

A wbrew pozorom, to czym dzisiaj karmimy nasz organizm, da znać prędzej czy później.

Dlatego chcemy się z Wami dzielić nie tylko produktami z ekologicznych upraw i hodowli, ale również swoimi spostrzeżeniami i przepisami na zdrowe potrawy, do przygotowania których macie składniki w naszym sklepie. 

Jeśli chcesz razem z nami zaangażować się w podnoszenie świadomości na temat zdrowego odżywiania, witamy Cię z otwartymi rekami!

Prześlij do nas swój przepis lub opis produktu, który Cię zaskoczył swoim składem (pozytywnie lub negatywnie) na adres sklep@test.farma-organiczna.pl Opublikujemy go umieszczając Cię jako autora (jeśli wyrazisz zgodę).

Dla członków naszej społeczności mamy ekstra rabaty na wszystkie produkty w naszym sklepie! 

Zapraszamy do współpracy !😊

regulamin sklepu internetowego